Kasvattajat ja kotia etsivät

JÄSENKASVATTAJAT
*pentue suunnitteilla 2017/2018

BASSEBASTIONI                                                  
Nina Turunen                                                          
Ruutukatu 1, 11130 Riihimäki                                  
050 3652028                                                          
bassebastioni@yahoo.com

EMERICIUS
Lea Hämäläinen                               
Pietiläntie 3 as 7, 03100 Nummela
040 5220778
chartpolski@kolumbus.fi

FERNMARK                                             
Taru Partinen & Ulla af Heurlin                               
Överbyntie 266, 02400 Kirkkonummi                      
040 7033888  (Taru) 050 5002919 (Ulla)             
taru.partinen@gmail.com  ulla@fernmark.net

GELYDH                                         
Päivi Härkönen & Kari Lehtomaa
Vitinpolku 3, 37500 Lempäälä                               
 050 3839792 (Päivi) 040 8375560 (Kari)
pmharkonen@gmail.com   lehtomaa.kari@gmail.com

HIGHINTENSITY'S
Jere Pitkänen     
Kaukolantie 168, 38210 Sastamala
040 5038177
jere.pitkanen@hotmail.com 

HOW WILFUL 
Lumi Suhonen
howwilful@msn.com

HURJAHURTAZ*
Zaida Hämäläinen
044 5309323                                                                                                                             

UNCHARTED*
Jussi & Katariina Sarin
Koivusuontie 364, 32300 Mellilä 
050 4344345 (Katariina) 045 878 2440 (Jussi)
katariina.sarin@gmail.com   jussi.sarin@gmail.com
 

SUP RY:N JÄSENTEN KASVATTAMAT/TUOMAT KOIRAT JOTKA ETSIVÄT UUTTA KOTIA
Pentuja syntynyt:

Fernmark kenneliin (Chaps * MultiCH, multiW, WW-13 Fernmark Chart Ammutseba) syntyi 9.4.2017 4+3. Vapaana yksi uros.

Bassebastioni kenneliin (Chaps * FI CH Sapientia) syntyi 11.5.2017 4+3. Vapaana 3 urosta.

Uncharted kenneliin (MultiCH, MultiW, BIS Elzbieta's Szafir * FI, LV CH, EEJW-15, EEW-15, EUJW-15 Uncharted Moonstone) syntyi 8.7.2017 2+0. Vapaana yksi uros.